Lista usług

Peelingi medyczne pHformula - M.E.LA

Peelingi medyczne pHformula - M.E.LA

Zabieg pHenomen MELA jest terapią rozjaśniającą przebarwienia na skórze dedykowaną osobom powyżej 30 roku życia. Dzięki innowacyjnej procedurze i nośnikowi PH-DVC poszczególne substancje aktywne docierają w głąb skóry przy jednocześnie niewielkim stopniu nekrolizy naskórka, co wyróżnia go w stosunku do tradycyjnych mono kwasów stosowanych w kosmetologii i medycynie estetycznej.
Dzięki unikalnej, innowacyjnej metodzie transportu i promotora przenikania otrzymujemy bardzo dobre efekty terapeutyczne przy jednoczesnym zminimalizowanym ryzyku skutków ubocznych. Zabieg pHenomen MELA oddziałuje na cały naskórek i warstwę brodawkowatą skóry, a także wpływa na uruchomienie całej kaskady przemian skóry właściwej nazywanej remodelingiem.

Problemy

Przebarwienia
Trądzik i zanieczyszczona skóra

Efekty

Redukcja przebarwień, rozświetlona skóra, zwiększone napięcie, wyrównany koloryt

Warianty i ceny

Twarz
300
Twarz + Szyja
450
Twarz + Szyja + Dekolt
600
Cena:  
 zł
Umów się na zabieg
Peelingi medyczne pHformula - M.E.LA
Klikając "Akceptuj", wyrażasz zgodę na przechowywanie plików cookie na Twoim urządzeniu w celu usprawnienia nawigacji w witrynie, analizy korzystania z witryny i pomocy w naszych działaniach marketingowych. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.