Fizjoterapia

Fizjoterapia

Damy Ci narzędzia, aby przywrócić sprawność.

Fizjoterapia pomoga rozluźnić okreslone struktury w ciele, ale także je zmobilizować i wzmocnić. Fizjoterapia to lepsze życie na codzień.

Najczęściej wybierane zabiegi fizjoterapii:

Fizjoterapia stomatologiczna

Fizjoterapia stomatologiczna - stawów skroniowo-żuchwowych, jest dedykowana wszystkim tym, którzy mają zaburzenia w obrębie narządu żucia, stawów skroniowo-żuchwowych, twarzy, czaszki, odcinka szyjnego kręgosłupa: - Bruksizm (zaciskanie/zgrzytanie zębami)
Sprawdź

Fizjoterapia ortopedyczna

Pierwsza wizyta u fizjoterapeuty to kluczowy moment w procesie leczenia. Na tym etapie fizjoterapeuta podejmuje się zadania zrozumienia pacjenta i jego potrzeb, wyjaśnienia co jest przyczyną problemu oraz jakie są oczekiwania pacjenta wobec terapii. Właści
Sprawdź

Trening medyczny

Trening medyczny jest połączeniem treningu motorycznego z fizjoterapią, stanowi kontynuację rehabilitacji. Głównym założeniem jest zwiększenie motorycznej kontroli ciała poprzez ćwiczenia angażujące całe łańcuchy mięśniowe, a nie tylko wyizolowane partie.
Sprawdź
Klikając "Akceptuj", wyrażasz zgodę na przechowywanie plików cookie na Twoim urządzeniu w celu usprawnienia nawigacji w witrynie, analizy korzystania z witryny i pomocy w naszych działaniach marketingowych. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.