Trening

Treningi

Sport jest naturalną formą wzmacniania ciała.

Trening medyczny, trening funkcjonalny i motoryczny, treningi te dedykowane są tym, którzy chcą bezpiecznie powrócić do pełnej formy sportowej po urazie czy operacji, jak również poprawić swoje wyniki sportowe, czy zadbać o zdrową i silną sylwetkę.

Najczęściej wybierane treningi sportowe:

Trening medyczny

Trening medyczny jest połączeniem treningu motorycznego z fizjoterapią, stanowi pierwszy etap kontynuacji rehabilitacji. Głównym założeniem jest zwiększenie motorycznej kontroli ciała poprzez ćwiczenia angażujące całe łańcuchy mięśniowe, a nie tylko wyizol
Sprawdź

Trening motoryczny

Trening motoryczny to trening mający na celu poprawę formy sportowej i zdrowia zawodnika/pacjenta. Stanowi podstawę bezpiecznego treningu danej dyscypliny sportowej, a także pomaga w osiąganiu w niej lepszych wyników. Pracując z zawodnikiem/pacjentem, tren
Sprawdź

Intensywny masaż sportowy całego ciała

Intensywny masaż sportowy całego ciała - rozluźnia mięśnie dzięki czemu pomaga w osiągnięciu lepszych wyników sportowych.
Sprawdź

Relaksacyjny masaż całego ciała z masażem głowy

Relaksacyjny masaż całego ciała z masażem głowy, niweluje stres, napięcie mięśni, powoduje rozluźnienie i błogostan. 
Sprawdź
Klikając "Akceptuj", wyrażasz zgodę na przechowywanie plików cookie na Twoim urządzeniu w celu usprawnienia nawigacji w witrynie, analizy korzystania z witryny i pomocy w naszych działaniach marketingowych. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.