Formuła ProBody

Otrzymaj holistyczną formułę anty-aging Pro Body

Wyglądaj i czuj sie 10 lat młodziej!

Pakiet

Pro Body Formula

0 zł

 • Otrzymaj profesjonalną konsultację Twoich celów i oczekiwań
 • Otrzymaj analizę aktualnej pielęgnacji
 • Otrzymaj analizę stylu życia i rutyn dnia codziennego
 • Zaplanujemy razem zabiegi i Twoją pielęgnację domową
 • Zbadaj stan skóry i zrewiduj potrzebę konkretnych zabiegów
 • Otrzymasz receptę ProBody Formuła z Beauty planem wraz zaleceniami pielęgnacji domowej w formie drukowanych zaleceń oraz na swój adres mailowy.

Łącząc troskę o urodę z dbałością o zdrowie w duchu filozofii anti aging, stworzyliśmy unikalną metodę ProBody Formuła, która w zindywidualizowany sposób łączy zabiegi kosmetologii, medycynę estetyczną, fizjoterapię, treningi i odpowiednio dobraną dietę. W ProBody Clinic wierzymy, że do filozofii anti-aging trzeba podejść holistycznie. To nie tylko zabiegi, których celem jest poprawa wyglądu i redukcja oznak starzenia. To również dbałość o kondycję fizyczną całego organizmu oraz dobrostan mentalny.

Owo całościowe spojrzenie pozwala dłużej cieszyć się sprawnością, wartościowym kontaktem z bliskimi, ulubionymi aktywnościami i pewnością siebie. Nigdy nie jest za późno, aby wyglądać 10 lat młodziej.

Proces ProBody Formuła

Na czym polega ProBody Formuła?

ProBody Formuła to proces, który zakłada konsultację z kosmetologiem i/lub lekarzem medycyny estetycznej, podczas której otrzymasz przygotowany specjalnie dla Ciebie Beauty Plan.

Konsultacja kosmetologiczna z Beauty Planem pozwala na indywidualne dostosowanie naszych wspólnych działań do potrzeb Twojej skóry, Twoich preferencji i celów. Kompleksowe podejście, które uwzględnia różne aspekty, takie jak typ skóry, problemy skórne, styl życia oraz cele pielęgnacyjne, pozwala nam na dostosowanie podejmowanych zabiegów oraz pielęgnacji domowej uzależnionej od Twoich potrzeb, oczekiwań i celów.

Co zawiera ProBody Formuła

Co otrzymasz?

Beauty plan, czyli receptę na zalecone zabiegi oraz pielęgnację domową, która podtrzyma efekty.  Harmonogram zaleconych zabiegów i dokładny plan pielęgnacji domowej.

Zarezerwuj bezpłatną wizytę

Ile trwa ProBody Formuła?

Czas, jaki jest potrzebny na osiągnięcie Twoich wymarzonych efektów, jest uzależniony od wielu czynników, ale cały proces trwa około 3 miesięcy. Ważne jest, że aby utrzymać efekty przez długi czas, należy odpowiedzialnie dbać o skórę i sylwetkę, a do zaleceń specjalistów stosować się codziennie.

Zarówno wykonywanie przypominających zabiegów pielęgnacyjnych jak i stosowanie się do zaleceń pielęgnacji domowej pozwoli cieszyć się zdrową i promienną cerą oraz zgrabną i szczupłą sylwetką przez całe życie.

Regularność w pielęgnacji pomaga również w zapobieganiu przyszłym problemom skórnym poprzez wczesne rozpoznawanie i działanie, w ramach kwartalnych konsultacji.

Zarezerwuj bezpłatną wizytę
Kosmetologia

Cudny salon. Polecam goraco. Bardzo profesjonalny i serdeczny personel. Po raz pierwszy korzystalam z podobnych usług i jestem zachwycona. Zabiegi indiba robia cuda a do tego działają przeciwbólowo. Pani Ola jest bardzo rzetelną a do tego życzliwą osobą.

Ola C.

Przede wszystkim profesjonalizm!! Przy okazji bardzo sympatyczne miejsce i miła obsługa. Korzystałam zarówno z zabiegów rehabilitacyjnych jak i anty- aging. Polecam i napewno wrócę!

Iwona L

Profesjonalne podejście do klienta, Pani kosmetolog z ogromną wiedzą. Na wszystkie pytania odpowiada rzeczowo, terapia skóry dobierana indywidualnie. Nowoczesne wnętrze, miła obsługa. Polecam!

Kinga B

Niesamowicie kompetentna Pani kosmetolog, doradziła odpowiednie zasięgi jak i pielęgnacje domową po szerokiej ocenie stanu skóry. Odpowiadała na wszystkie moje pytania, mając przy tym dużo cierpliwości. Od wejścia do gabinetu czułam się zaopiekowana.

Emilia Z

Bardzo profesjonalna obsługa pacjenta. Pani dokładnie zbadała stan mojej skóry i wyjaśniła. jak należy zaplanować kuracje żeby osiągnąć zamierzony efekt. Wytłumaczyła też działanie preparatów i ich różnice. Sama klinika bardzo estetyczna, schludna, przyjemny personel :)

Pamela K

Dzisiejsza konsultacja była najlepszą rzeczą na jaką ja-laik mogłam się zdecydować. Pytania bardzo szczegółowe, od oczekiwań przez pielęgnacje domową aż do stylu odżywiania i cyklu miesiączki. Kosmetolog poświęciła mi 100% swojej uwagi, odpowiedziała na każde pytanie i szczegółowo opisała co będziemy robić w najbliższym czasie.

Gabriela B

Serdecznie polecam, Pani Ola kosmetolog ma ogromną wiedzę, jest cierpliwa i odpowiada na wszystkie pytania, wrócę do tego miejsca :)

Joanna M

Pakiet

Pro Body Formula

0 zł

 • Otrzymaj profesjonalną konsultację Twoich celów i oczekiwań
 • Otrzymaj analizę aktualnej pielęgnacji
 • Otrzymaj analizę stylu życia i rutyn dnia codziennego
 • Zaplanujemy razem zabiegi i Twoją pielęgnację domową
 • Zbadaj stan skóry i zrewiduj potrzebę konkretnych zabiegów
 • Otrzymasz receptę ProBody Formuła z Beauty planem wraz zaleceniami pielęgnacji domowej w formie drukowanych zaleceń oraz na swój adres mailowy.
FAQ

Czy o coś jeszcze chcesz zapytać?

Czy muszę być obecna/y przy konsultacji i zabiegu mojego niepełnoletniego dziecka?

Czy muszę wykupić zabiegi przychodząc na konsultacje?

Ile trwa konsultacja?

Ile czasu muszę odczekać od opryszczki żeby wykonać zabieg po konsultacji?

Jestem w ciąży, czy mogę skorzystać z konsultacji na zabiegi na ciało i zabiegi pielęgnacyjne?

Czy umawiając sią na konsultację, mogę od razu wykonać zabieg?

Czy mogę przyjść na konsultacje w makijażu?

Co muszę ze sobą zabrać na konsultację?

Klikając "Akceptuj", wyrażasz zgodę na przechowywanie plików cookie na Twoim urządzeniu w celu usprawnienia nawigacji w witrynie, analizy korzystania z witryny i pomocy w naszych działaniach marketingowych. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.