This is some text inside of a div block.

Aleksandra Kolińska

Jestem dyplomowanym kosmetologiem o specjalizacji medycznej. Pracuję z pacjentami, aby pomóc im uzyskać lepsze samopoczucie poprzez poprawę ich wyglądu skóry. Jako kosmetolog medyczny, stawiam na indywidualne podejście do każdego pacjenta i problemu skórnego. Buduję długotrwałe relacje z moimi pacjentami, co pozwala mi na bardziej skuteczną opiekę i efektywną pracę.
Specjalizuję się w zabiegach dla skóry problematycznej i wrażliwej, w tym kwasach medycznych i zabiegach igłowych. Zawsze staram się być na bieżąco z najnowszymi trendami i technologiami, aby móc zaoferować pacjentom najskuteczniejsze rozwiązania dla ich potrzeb. Poza pracą, kocham podróżować i odkrywać nowe kultury. Uwielbiam włoskie jedzenie i sztukę, a także spędzać czas z rodziną i przyjaciółmi.

Klikając "Akceptuj", wyrażasz zgodę na przechowywanie plików cookie na Twoim urządzeniu w celu usprawnienia nawigacji w witrynie, analizy korzystania z witryny i pomocy w naszych działaniach marketingowych. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.