This is some text inside of a div block.

Dagmara Morkowska

Jestem specjalistką ds. zdrowego odżywiania, moja praca skupia się na wspieraniu pacjentów z nadwagą i otyłością, a także chorobami współistniejącymi, nietolerancjami i alergiami pokarmowymi. Dodatkowo, specjalizuję się w opiece nad kobietami w ciąży i po ciąży oraz osobami, które przeszły chemioterapię i operacje, aby pomóc im poprawić jakość życia poprzez właściwe odżywianie.
Dzięki specjalistycznym zabiegom oraz dostarczeniu pacjentom właściwej wiedzy na temat zdrowego odżywiania, pomagam im zredukować zbędne kilogramy, poprawić swoje zdrowie oraz podnieść poczucie własnej wartości.
Edukuję na temat zdrowego żywienia i wskazówek, jak tworzyć zbilansowane posiłki bez wyrzeczeń.
Moją największa pasją są podróże i poznawanie różnych kuchni i smaków z całego świata. Uwielbiam też spacery i jazdę na rowerze, co pomaga mi utrzymać aktywny styl życia.

Klikając "Akceptuj", wyrażasz zgodę na przechowywanie plików cookie na Twoim urządzeniu w celu usprawnienia nawigacji w witrynie, analizy korzystania z witryny i pomocy w naszych działaniach marketingowych. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.