This is some text inside of a div block.

Jędrzej Rosłan

Zajmuję się profesjonalną fizjoterapią. Jestem dyplomowanym fizjoterapeutą – konsultuję, diagnozuję i leczę pacjentów z różnymi zaburzeniami w układzie nerwowo-mięśniowo-szkieletowym, od małego palca po cały kręgosłup aż po czubek głowy.
W mojej pracy wykorzystuję międzynarodowe standardy postępowania oraz najnowsze osiągnięcia naukowe, aby pomóc pacjentom w jak najszybszym powrocie do zdrowia. Szczerość wobec pacjenta i indywidualne podejście to podstawowe zasady mojej pracy.
Moim hobby i pasją od wielu lat jest praca z pacjentami, którzy myśleli, że nie ma już dla nich ratunku. Oprócz pracy w gabinecie, angażuję się również w szkolenia fizjoterapeutów, podczas których dzielę się swoją wiedzą i doświadczeniem.
Poza tym kocham aktywność fizyczną, uwielbiam jeździć na rowerze, uprawiać kitesurfing, żeglować oraz jeździć na nartach w Alpach. Czasami też lubię odpocząć przy dobrym kryminale przy kominku.

Klikając "Akceptuj", wyrażasz zgodę na przechowywanie plików cookie na Twoim urządzeniu w celu usprawnienia nawigacji w witrynie, analizy korzystania z witryny i pomocy w naszych działaniach marketingowych. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.