This is some text inside of a div block.

Karolina Morkowska

Jestem trenerem personalnym oraz przyszłym psychologiem. Moja praca polega na pomaganiu ludziom w uzyskaniu pełnej sprawności ciała, odnalezieniu wewnętrznej siły i motywacji do działań poprzez dostosowanie programów treningowych do ich indywidualnych potrzeb.
Od ponad 11 lat pracuję jako trener personalny i jestem szczęśliwa, gdy widzę, jak moi pacjenci wracają do pełni sił, osiągają swoje cele, czują się lepiej ze swoim ciałem i mają więcej energii na co dzień.
Skupiam się na holistycznym podejściu do aktywności fizycznej, co oznacza, że nie tylko staram się pomóc moim pacjentom poprawić kondycję fizyczną, ale również pomóc im w kwestiach mentalnych.
Bardzo interesuje mnie neuropsychologia oraz inne dziedziny psychologii, które pomagają lepiej zrozumieć procesy myślowe i emocjonalne człowieka.
Moja pasja do aktywności fizycznej obejmuje wiele różnych form, w tym jogę, trening siłowy, sporty ekstremalne. Uwielbiam Formułę 1.

Klikając "Akceptuj", wyrażasz zgodę na przechowywanie plików cookie na Twoim urządzeniu w celu usprawnienia nawigacji w witrynie, analizy korzystania z witryny i pomocy w naszych działaniach marketingowych. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.