This is some text inside of a div block.

Maksymilian Karczewski

Moją specjalizacją jest fizjoterapia ortopedyczna oraz trening medyczny. Pomagam powrócić do pełnej sprawności i normalnego funkcjonowania pacjentom, którzy doznali urazów lub przeszli operacje. Jednocześnie prowadzę terapię osób, które borykają się z problemami związanymi z brakiem ruchu i jego konsekwencjami.
Aktywność fizyczna to nie tylko element zdrowego stylu życia, ale także kluczowy czynnik wpływający na ogólne samopoczucie. Dlatego angażuję się w pomoc moim pacjentom, aby cieszyli się ruchem bez bólu i dyskomfortu.
W swojej pracy stawiam na indywidualne podejście, wierząc że każdy przypadek jest inny i wymaga spersonalizowanego podejścia.
Poza pracą, moją wielką pasją jest kolarstwo. Kocham zarówno regularne uprawianie tej dyscypliny, jak i śledzenie największych wyścigów. To dla mnie sposób na relaks i odprężenie po pracy.

Klikając "Akceptuj", wyrażasz zgodę na przechowywanie plików cookie na Twoim urządzeniu w celu usprawnienia nawigacji w witrynie, analizy korzystania z witryny i pomocy w naszych działaniach marketingowych. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.