This is some text inside of a div block.

Michał Wysocki

Moją pracę i filozofię kliniki opisuję jednym zdaniem: "Zaopiekować się, wyleczyć i przede wszystkim wzmocnić". Dlatego w klinice oferujemy nie tylko ulgę w bólu i znalezienie przyczyny dysfunkcji, ale również rozwój motoryczny i siłowy, co idealnie wpisuje się w filozofię anti-aging.
Anti-aging to dla mnie nie tylko troska o wygładzanie i niwelowanie zmarszczek, ale przede wszystkim dbałość o organizm i umysł w celu spowolnienia procesów starzenia.
Pomagamy pacjentom w utrzymaniu dobrej kondycji psychofizycznej na długie lata, aby mogli cieszyć się pięknem codzienności, bliskością najbliższych i aktywnym oddawaniem się swoim pasjom bez żadnych ograniczeń.
W swoim życiu kieruję się tym samym podejściem – uwielbiam aktywność fizyczną, szczególnie golf i narciarstwo, a żeglarstwo i wędrówki górskie dają mi wiele oddechu.
W kuchni czuję się jak ryba w wodzie, a dobrą książkę czy muzykę zawsze traktuję jako odprężający sposób na relaks.

Klikając "Akceptuj", wyrażasz zgodę na przechowywanie plików cookie na Twoim urządzeniu w celu usprawnienia nawigacji w witrynie, analizy korzystania z witryny i pomocy w naszych działaniach marketingowych. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.