This is some text inside of a div block.

Olga Piątek

Podczas zabiegów stawiam na podkreślenie naturalnego piękna pacjentek, używając sprawdzonych preparatów zgodnie z najnowszą wiedzą z zakresu medycyny estetycznej i ginekologii estetycznej.
Zawsze stosuję holistyczne podejście do zdrowia moich pacjentek, dlatego podczas wizyt zawsze rozmawiam z pacjentkami o ich stylu życia, nawykach żywieniowych, aktywności fizycznej, a także o ich sytuacji emocjonalnej.
Staram się zrozumieć przyczyny ich problemów estetycznych i zdrowotnych, aby w jak najlepszy sposób pomóc im osiągnąć ich cele.
Ukończyłam medycynę na Wydziale Lekarskim Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego oraz studia podyplomowe z zarządzania w ochronie zdrowia.
Obecnie jestem doktorantką na tym samym uniwersytecie oraz należę do Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging.
W wolnym czasie uwielbiam podróżować zarówno w bliskie, jak i dalekie miejsca.

Klikając "Akceptuj", wyrażasz zgodę na przechowywanie plików cookie na Twoim urządzeniu w celu usprawnienia nawigacji w witrynie, analizy korzystania z witryny i pomocy w naszych działaniach marketingowych. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.