Lista usług

BTL EmBody - zabieg modelujący

BTL EmBody - zabieg modelujący

Problemy

Tkanka tłuszczowa
Utrata jędrności ciała

Efekty

Jędrne pośladki
Płaski brzuch
Redukcja tkanki tłuszczowej
Zgrabna i szczupła sylwetka

Opis

BTL EMbody to innowacja w dziedzinie kosmetologii z wykorzystaniem nowoczesnej technologii HIFEM.

Skuteczność i bezpieczeństwo aparatu BTL EMBODY i zastosowana w nim technologia HIFEM zostały przetestowane za pomocą uznanych metod naukowych (MRI, CT, US i Histology) i potwierdzone przez niezależne i renomowane instytuty badawcze w Stanach Zjednoczonych.

HIFEM (High-Intensity Focused Electromagnetic Technology)  to zaawansowana technologia elektromagnetyczna o wysokiej intensywności. Wywołuje ona selektywnie superamaksymalne skurcze mięśni. Poprawia ich strukturę pobudzając wzrost włókien kurczliwych, tworzenie nowych białek i rozrost włókien mięśniowych

Oznacza to, że ćwiczy” mięśnie ze znacznie większą mocą i częstotliwością niż jest to możliwe do samodzielnego wykonania podczas treningów.

Trening mięśni energią HIFEM jest bardziej skuteczny niż każdy wysiłek fizyczny. Jeden zabieg 30 minutowy trening wywołuje 20 tysięcy supermaksymalnych skurczów mięśni powodując jednocześnie ich rozbudowę i spalanie tłuszczu.

Tkanka mięśniowa przystosowuje się do tak silnego treningu poprzez wytwarzanie nowych włókien mięśniowych i zwiększanie gęstości i objętości mięśni. To powoduje, że mięśnie są większe, lepiej napięte i bardziej widoczne.

W jaki sposób spalany jest tłuszcz?
Dzięki skurczom mięśni wywołanym przez emBody, mózg otrzymuje informację, że ciało potrzebuje bardzo dużej dawki dodatkowej energii, którą organizm uwalnia z najbliżej położonych komórek tłuszczowych i uruchamia intensywną naturalną lipolizę (rozpad komórek tłuszczowych), a w rezultacie dochodzi do spalenia tkanki tłuszczowej zlokalizowanej w okolicach kurczących się mięśni.

Czy zabieg jest bolesny?
Zdecydowanie nie! Towarzyszące mu odczucia to delikatne, regularne wibracje, mrowienie i wyraźne skurcze mięśni. Podczas trwania zabiegu możesz bez problemu zrelaksować się i poczytać książkę.

Jakie jest odczucie po zabiegu?
– EMBody jest zabiegiem bezpiecznym i całkowicie nieinwazyjnym!
- Po zabiegu, tak jak po każdym treningu na siłowni odczuwalne jest lekkie zmęczenie mięśni oraz może towarzyszyć Ci większe pragnienie.
- Po zabiegu nie musisz w żadnym stopniu ograniczać swojej aktywności.
- Ze względu na wzmożone spalanie tłuszczu, w trakcie serii EMBODY i kilka tygodni po warto stosować niskotłuszczową dietę oraz nie zapominać o piciu wody.

Warianty i ceny

1 zabieg
800
Pakiet 4 zabiegów
2400
Pakiet 6 zabiegów
3200
Pakiet 4 zabiegów na 2 partie ciała - 8 zabiegów
4000
Pakiet 6 zabiegów na 2 partie ciała - 12 zabiegów
5400
Cena:  
 zł
Umów się na zabieg
BTL EmBody - zabieg modelujący
Klikając "Akceptuj", wyrażasz zgodę na przechowywanie plików cookie na Twoim urządzeniu w celu usprawnienia nawigacji w witrynie, analizy korzystania z witryny i pomocy w naszych działaniach marketingowych. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.