Lista usług

Pielęgnacyjny zabieg dotleniający z 30% witaminą C Forlle’d

Pielęgnacyjny zabieg dotleniający z 30% witaminą C Forlle’d

Problemy

Profilaktyka anty aging
Przebarwienia
Cienie i zmarszczki pod oczami
Widoczne naczynka i rumień

Efekty

Nawilżenie skóry
Profilaktyka anti-aging
Redukcja drobnych zmarszczek
Wyrównanie kolorytu skóry
Rozświetlenie skóry
Ochrona antyoksydacyjna
Poprawa mikrokrążenia
Redukcja zaczerwienienia

Opis

Rzeźbi twarz, wyrównuje koloryt skóry i dodaje blasku.

Zmniejszony koloryt skóry, zmarszczki, suchość i plamy starcze są oznakami starzenia się skóry. Jednak nanotechnologia w kosmetykach może z powodzeniem z nimi walczyć. 
Karboksyterapia poprawiająca koloryt reguluje produkcję melaniny, aby znacznie rozjaśnić skórę i zmniejszyć lub wyeliminować przebarwienia. Poprawia się oddychanie tkankowe, metabolizm jest aktywowany i stymulowana jest produkcja niezbędnych składników w skórze. Wygląd skóry ulega znacznej poprawie i osiąga się silny efekt liftingu. 

Zabieg oparty jest na masce żelowej Hyalogy Oxygenic Gel Pack.
Maska zapobiega powstawaniu ciemnych plam i rozjaśnia skórę, poprawia mikrokrążenie skóry i rzeźbi kontury twarzy. Produkt zawiera wysokie stężenie niskocząsteczkowego kwasu hialuronowego i japońskich ekstraktów roślinnych, które głęboko nawilżają skórę, poprawiają jej jędrność i chronią przed stanami zapalnymi.

Zabieg ten jest wskazany dla różnych rodzajów skóry z oznakami przedwczesnego starzenia. Wysoce zalecany do skóry tłustej i pigmentowanej, a także zwiotczałej.
Poprawia metabolizm, biostymuluje, rzeźbi i wyrównuje koloryt skóry, dzięki czemu skóra jest zdrowsza, młodsza i pełna blasku. 

Promienna skóra już po 1 zabiegu a wyrównanie kolorytu już po 3-4 sesjach.

Warianty i ceny

No items found.
Cena:  
450
 zł
Umów się na zabieg
Pielęgnacyjny zabieg dotleniający z 30% witaminą C Forlle’d
Klikając "Akceptuj", wyrażasz zgodę na przechowywanie plików cookie na Twoim urządzeniu w celu usprawnienia nawigacji w witrynie, analizy korzystania z witryny i pomocy w naszych działaniach marketingowych. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.