Lista usług

Konsultacja

Konsultacja

Problemy

This is some text inside of a div block.

Efekty

This is some text inside of a div block.

Opis

Zabiegi z zakresu medycyny estetycznej mają na celu poprawę wyglądu i komfortu życia pacjenta, a także zwiększenie jego pewności siebie. Z tego typu usług korzystają osoby w różnym wieku, które obserwują u siebie np. oznaki starzenia, blizny i rozstępy, nadmierną potliwość, wypadanie włosów czy uporczywą tkankę tłuszczową.

Rodzaje zabiegów z zakresu medycyny estetycznej

ProBody Clinic realizuje zabiegi dopasowane do potrzeb pacjentów – na twarz (a także szyję i dekolt) oraz ciało. Wśród wykorzystywanych substancji i technologii znajdują się:

  • kwas hialuronowy;
  • toksyna botulinowa;
  • stymulatory tkankowe;
  • mezoterapia igłowa;
  • mezoterapia mikroigłowa;
  • lipoliza iniekcyjna.

Kwalifikacja do zabiegu

Przed zabiegiem z zakresu medycyny estetycznej każdy pacjent ProBody Clinic przechodzi konsultację. W jej trakcie lekarz przeprowadza dokładny wywiad, m.in. na temat stanu zdrowia, zażywanych leków, innych przeprowadzonych zabiegów czy ewentualnych przeciwwskazań. Rozmowa dotyczy też oczekiwań i spodziewanych efektów. Kończy się ustaleniem planu zabiegowego.

Warianty i ceny

No items found.
Cena:  
200
 zł
Umów się na zabieg
Konsultacja
Klikając "Akceptuj", wyrażasz zgodę na przechowywanie plików cookie na Twoim urządzeniu w celu usprawnienia nawigacji w witrynie, analizy korzystania z witryny i pomocy w naszych działaniach marketingowych. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.