Lista usług

Indiba Deep Care® — nieinwazyjny zabieg liftingujący i modelujący

Indiba Deep Care® — nieinwazyjny zabieg liftingujący i modelujący

Problemy

Cellulit
Utrata jędrności ciała
Tkanka tłuszczowa
Rozstępy i blizny

Efekty

Redukcja cellulitu
Jędrne pośladki
Płaski brzuch
Redukcja obrzęków i zastojów limfatycznych
Ujędrnienie skóry
Redukcja blizn i rozstępów
Poprawa gęstości skóry
Redukcja tkanki tłuszczowej
Zgrabna i szczupła sylwetka

Opis

INDIBA® Deep Care to nowy wymiar medycyny estetycznej oparty o System PROIONIC®, pozwalający na efektywne działanie w zabiegach ujędrniania skóry twarzy i ciała, anti-aging, kształtowania sylwetki oraz redukcji tkanki tłuszczowej i cellulitu_._

INDIBA to zabieg nieinwazyjny, bezbolesny i całkowicie bezpieczny. Uczucie ciepła, które mu towarzyszy, jest przyjemne i odprężające.
Efekty są widoczne już po pierwszej sesji, a naturalne procesy regeneracyjne są przez skórę kontynuowane jeszcze przez wiele dni.
Obecnie INDIBA to najskuteczniejsza broń w walce z upływającym czasem, bez uciekania się do kosztownej i bolesnej chirurgii.
INDIBA, dzięki opatentowanej i klinicznie sprawdzonej technologii Proionic® System, to zdecydowanie najlepsze rozwiązanie kosmetyczne w zabiegach na twarz i ciało. Technologia ta z częstotliwością 448 kHz łączy ze sobą tryby pojemnościowe i rezystancyjne. Dzięki temu pobudza wymianę jonów i równoważy potencjał elektryczny tkanek. Ponieważ działa od wewnątrz, zapewnia doskonałe efekty estetyczne. Kontrolowany wzrost temperatury tkanek, na których wykonywany jest zabieg, stymuluje je do działania i sprawia, że zaczynają one syntetyzować kolagen i elastynę. Dzięki temu stają się bardziej nawilżone i elastyczne.
W wyniku zabiegu następuje głęboka regeneracja skóry właściwej, eliminowane są złogi tłuszczowe, zmniejsza się retencja płynów, usuwane są toksyny i wolne rodniki przyśpieszające proces starzenia się komórek.

Podczas zabiegów mobilizujemy Wasze komórki do pracy na 100% ich możliwości – natychmiastowo zwiększamy w nich produkcje kolagenu, elastyny, eliminujemy toksyny i zwiększamy retencje płynów. To działanie gwarantuje nam widoczne rezultaty już po pierwszym zabiegu a spektakularne efekty po zaledwie kilku wizytach.
Co ważne , zabiegi można wykonywać nawet codziennie – ich częstotliwość pomoże Wam dobrać nasz kosmetolog. Do wizyty u nas nie musisz się w żaden sposób przygotowywać a po niej możesz śmiało biec do swoich obowiązków.

Warianty i ceny

1 zabieg
390
Pakiet 6 zabiegów
1900
Pakiet 10 zabiegów
2500
Cena:  
 zł
Umów się na zabieg
Indiba Deep Care® — nieinwazyjny zabieg liftingujący i modelujący
Klikając "Akceptuj", wyrażasz zgodę na przechowywanie plików cookie na Twoim urządzeniu w celu usprawnienia nawigacji w witrynie, analizy korzystania z witryny i pomocy w naszych działaniach marketingowych. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.