Lista usług

Luksusowa platynowa pielęgnacja antyoksydacyjna Forlle'd

Luksusowa platynowa pielęgnacja antyoksydacyjna Forlle'd

Problemy

Profilaktyka anty aging
Przebarwienia
Cienie i zmarszczki pod oczami

Efekty

Ochrona antyoksydacyjna
Rozświetlenie skóry
Profilaktyka anti-aging
Redukcja drobnych zmarszczek
Nawilżenie skóry
Poprawa gęstości skóry
Skóra pełna blasku
Wyrównanie kolorytu skóry

Opis

Luksusowa pielęgnacja z działaniem przeciwutleniającym platyny o niskiej masie cząsteczkowej, aby chronić wszystkie rodzaje skóry przed uszkodzeniami spowodowanymi przez wolne rodniki i fotostarzenie. 

Zabieg ma silne działanie przeciwrodnikowe i dlatego działa zawsze, gdy efekty nadmiaru wolnych rodników muszą zostać zrównoważone (po i między agresywnymi zabiegami, takimi jak RF, laser, intensywna terapia ultradźwiękowa HIFU, czy po opalaniu). Zalecamy zabieg osobom, które dużo podróżują.

Piękny efekt pojedynczej sesji oraz długotrwała ochrona skóry po ok 6 zabiegach sprawiają, że podstawowy zabieg platyną jest jednym z bestsellerów, a jego wszechstronność umożliwia stosowanie go w różnych okolicznościach.

Platyna jest uważana za jeden z najbardziej aktywnych przeciwutleniaczy, ponieważ nie tylko neutralizuje szeroką gamę wolnych rodników, ale także działa jako katalizator w reakcjach neutralizacji: w rzeczywistości oznacza to, że nie ginie podczas neutralizowania, a jej aktywność przeciwutleniająca jest utrzymywana przez cały czas przebywania w skórze. Platyna jest zatem nie tylko wysoce aktywnym przeciwutleniaczem, ale także wzmacnia i przedłuża aktywność innych antyoksydantów, takich jak koenzym Q10, polifenol, witamina C, kwas liponowy i inne.

Warianty i ceny

No items found.
Cena:  
650
 zł
Umów się na zabieg
Luksusowa platynowa pielęgnacja antyoksydacyjna Forlle'd
Klikając "Akceptuj", wyrażasz zgodę na przechowywanie plików cookie na Twoim urządzeniu w celu usprawnienia nawigacji w witrynie, analizy korzystania z witryny i pomocy w naszych działaniach marketingowych. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.